Salut!!! Connect Dark.LaCap.Ro-----> 93.119.26.61:27015 ......Vrei sa asculti o muzica buna hai si tu pe www.radiotargoviste.ro
Salut!!! Connect Dark.LaCap.Ro-----> 93.119.26.61:27015 ......Vrei sa asculti o muzica buna hai si tu pe www.radiotargoviste.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

src=https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/2998h4.png
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Connect 93.119.26.61:27015 //Connect Dark.LaCap.Ro
Cautam Admini Care sa Tina Redirecte
Orice Detaliu il Gasiti la ID de Y!M : dark.community2011
Communitatea Dark Te Asteapta Si Pe ,,Radio Targoviste"...Radio OFICIAL Al Comunitati ...Site : www.radiotargoviste.ro

 

 Miscari hns pentru incepatori

In jos 
AutorMesaj
eLeCtRo




Mesaje : 13
Puncte : 40
Data de inscriere : 08/04/2011

Miscari hns pentru incepatori Empty
MesajSubiect: Miscari hns pentru incepatori   Miscari hns pentru incepatori EmptyVin Apr 08, 2011 9:21 pm

eu cat am jucat hns le-am invatat..nu sunt foarte grele miscarile..si am decis sa le scriu si pentru cei care sunt incepatori si inca nu le-au aflat

pentru incepatori ca miscari de baza ar fi:

Urcarea si coborarea rapida a scarii: W+a w+d si te uiti in sus pentru a urca si in jos pentru a cobora!
WallBug:W+a W+d si te uiti in jos...mai poti sa faci si cu alte taste... a+s a+w s.a .
LongJump: Iti iei avant puternic si dupa: Jump ; strafe ; strafe ; crouch.
Bunnyhop: Jump ;strafe ;strafe ;jump .Recomandat sa faci cu mouse. "bind mwheelup +jump ;wait" ; "bind mwheeldown +jump ; wait"
Sus In jos
 
Miscari hns pentru incepatori
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Tutoriale-
Mergi direct la: